Ak čítate tieto riadky, pravdepodobne viete, kto som. Viete, čo som robil posledných pätnásť rokov. Ako vidím svet okolo nás, na čom mi záleží, proti čomu bojujem. Dôverujete mojim schopnostiam, poznáte moje nasadenie.

Chcem aktívne prispieť k zmene našej krajiny na neskorumpovaný a súdržný štát. Preto som vstúpil do politiky. Opustil som prácu, aby som mohol napĺňať misiu.

Mám nejaké úspory, podporu od najbližších. No potrebujem aj vašu pomoc. Podporte ma finančne a ja vám sľubujem, že ani jedno euro od vás nevyjde navnivoč.

  • Politika, tá poctivá, zameraná na ľudí, si vyžaduje množstvo stretnutí po celej republike – s členmi nášho hnutia, ale najmä voličmi. Vašu pomoc využijem hlavne na pokrytie cestovných nákladov.
  • Pri poukazovaní na nečestné a netransparentné konanie súčasnej vlády mi pomáhajú aj mladí šikovní analytici, právnici a grafickí dizajnéri. Vďaka vám sa im za ich prácu budem môcť odmeniť aj viac, ako len poďakovaním.
  • Nejaké výdavky si vyžiada aj tvorba protikorupočného programu a propagácia hodnôt hnutia, ktoré zastupujem.

Na čo použijem každé jedno euro od vás, si môžete pozrieť na internete.

Prosím, vyplňte nasledovné údaje a nezabudnite zaškrtnúť, že mi dávate súhlas so spracovaním osobných údajov. Do mailu vám obratom pošlem číslo transparentného účtu, na ktorý môžete zrealizovať platbu.

Na platbu môžete použiť aj svoju bankovú aplikáciu načítaním QR kódu:

Ďakujem vám za podporu!

Povedali o mne